Logolu Kurumsal Çikolata

Bu ürün: 6 ChocoBonus. :: 6 ChocoBonus : 1,80 TL.


Firma, kurum, kuruluş ve markalara özel, logo veya özel çalışma içeren baskılar ile hazırlanmış sarımlı çikolatalar. Logo veya benzer kurumsal öğe yüklemek için, aşağıda bulunan "özelleştirme" adımından fotoğraf yükleyebilir, "kaydet" butonuna bastıktan sonra ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

40,00 TL

  

  • Karışık
  • Sütlü
  • Bitter

İster logonuzu, ister armanızı, isterseniz bir ürün veya hizmete ilişkin temayı üzerine baskı olarak yaptırabileceğiniz madlen çikolatalar. Logolu çikolata olarak tanımlanan bu ürün, firmanız, markanız veya hizmetiniz ile ilgili çok amaçlı bir tanıtım materyali olarak kullanılabilir.

Dilerseniz uzman grafik tasarım ekibimizden kurumsal çalışma desteği de alabilirsiniz.

Daha yüksek miktarda çikolata veya kurumunuza özel kutu talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz: 0264 592 0405 (kurumsal@sarsana.com)

Yukarıda bulunan, "özelleştirme" sekmesinden logo veya benzer kurumsal öğe yükleyebilirsiniz. Yüksek adetli siparişlerinizde logo v.s. gibi materyallerin vektörel olması gerekmektedir. Bu noktada gerekli materyalleri ve malzemeleri kurumsal@sarsana.com adresine gönderebilirsiniz. Kurumsal siparişleriniz öncesinde iletişim kurmanız, sizi ve ihtiyacınızı anlamamız açısından çok daha yararlı olabilir.

ÖNEMLİ:

  • Gönderdiğiniz malzemenin veya logonun renk, doku v.s. noktasındaki netlik ve görsel kalitesi, baskı kalitesini de etkileyecektir. 
  • Gerekli görüldüğü taktirde bozuk materyallere müdahale edilerek düzeltme yapılabilir.
  • Renkli veya siyah beyaz, dilediğiniz türde obje gönderebilirsiniz.
  • Yazılmasını istediğiniz isim, kelime v.b. gibi eklemeleri sipariş ekranında "sipariş notu" kısmına yazabilirsiniz.
  • Kurumsal siparişlerde adınıza yapılan tüm çalışmalar, daha sonraki siparişleriniz için arşivlenmektedir.

Siparişleriniz (250 adete kadar - 8 kutu) aynı gün basılıp, hazırlanıp kargoya verilmektedir. Daha yüksek adetlerde kargoya verilme tarihi, sipariş miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Bu konuda tarafınıza bilgi verilecektir. Konu ile ilgili 0264 592 0405 nolu telefonu arayabilir, veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

En (cm)25
Boy (cm)25
Yükseklik (cm)4
Ağırlık (gram)410-510
Not 
2016-06-25

Süper

Müşterilere kurumsal ikram için çok uygun bir ürün. Gerek çikolata kalitesi, gerek baskı kalitesi ve işçilik süper! Tavsiye ederim.

  • 2 Kişiden 2 i bu yorumu yararlı buldu.

Siz de yorum yazın!

Yorum yazın

Ürünü kişiselleştirdikten sonra, Kaydet tuşuna basın ve sonra ürünü sepetinize ekleyiniz.
Kullanılabilir dosya formatları: GIF, JPG, PNG

Resimler
Yazı

loader

* gerekli alanlar

30 adet ilgili ürün var