Mella Belgian
Mella Belgian
Mella Belgian
Mella Belgian
Mella Belgian

Mella Belgian

Fiyat : ₺58,32(KDV Dahil)

Katkısız, orijinal Callebaut Belçika çikolatası ile el yapımı spesiyal ürünler. Sütlü fındık kremalı, orman meyveli, karamelli, vişneli ve bütün antep fıstıklı karışık spesiyal.

Ayrıntılar bölümünde gerekli açıklamaları bulabilirsiniz.

Orijinal Callebaut Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanmış, el yapımı katkısız, içleri organik dolgulu lezzetler. Kaliteli damaklara özel, tadına bağımlı olacağınız çikolatalarımız sürekli taze üretilmekte ve siparişiniz üzere paketlenmektedir. Ürün dolguları, el yapımı olup, en kaliteli içerikler kullanılarak, tatlandırıcı ve esans kullanılmadan hazırlanmaktadır. Ortaya çıkan ürünlerin muadil çikolatalardan en büyük farkı, damağınızda gerçek tatları hissettirecek olmasıdır.


Net: ~280-300gr   Toplam: 450gr

Eksikliğinde depresif, yorgun, sıkılgan bir ruh hali görülen Serotonin'in diğer adı mutluluk hormonudur. Beyin tarafından salgılanır. Salgılanması için duygusal uyarıcı gerekir. Bu uyarıyı dışarıdan alabilmenizi sağlayan tek besin çikolatadır. Salgılandığında insana mutluluk, canlılık ve zindelik hissi veren Serotonin için diğer ürünlerimiz kadar mükemmel bir lezzet daha karşınızda.


 

 

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.