Love Drops
Love Drops

Love Drops

Fiyat : ₺61,88(KDV Dahil)

En güzel anlarınızı anlatan seçme fotoğraflarınızı çikolatalara sarıyor, çok ama çok sevimli bir kutuda, o'nu gülümsetmeye ve mutlu etmeye hazır hale getiriyoruz. En sevdiğiniz an'larını fotoğraflayın, içerisine aşkınızı koyalım, sevginizi yazalım ve kalbini hızlandıracak bir hediyeye dönüştürelim.

Dosya Yükle

Fotoğraflı çikolataların yer aldığı şık bir kutu ve bu kutunun kapağına iliştirilmiş, kucağında kocaman bir kalp taşıyan sevimli bir ayıcık.

 

İçerik: Ayıcıklı kutu* içerisinde toplam 36 adet fotoğraf baskılı çikolata.

 

Yukarıda fiyat etiketinin altında bulunan, "dosya yüke" butonuna basarak fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Yükleme sırasında açılan pencerede seçim yaparken Ctrl tuşuna basılı tutarak 5 adet fotoğraf seçebilirsiniz. 5 adet, sipariş başına maksimum sayıdır. Fazla gönderilmesi halinde en iyi görsel kalite ve kontrasta sahip olanlar arasından seçim yapılacaktır. Fotoğraf yükleme adımı ile ilgili problem yaşamanız durumunda, ilgili fotoğrafları [email protected] adresine, sipariş numaranızı da ekleyerek gönderebilirsiniz. 5 adet fotoğraf yükleme zorunluluğunuz yoktur. Daha az sayıda, veya sadece 1 adet de yükleyebilirsiniz. Bu durumda sadece yükleme yaptığınız fotoğraf veya şekiller baskıya alınır.

 

ÖNEMLİ:
  1. - Fotoğrafların netliği, baskı kalitesini etkileyecektir. 
  2. - Göndermiş olduğunuz fotoğraflarda baskıya uygun kontrast ve ışık düzenlemeleri yapılmaktadır.
  3. - Renkli veya siyah beyaz, dilediğiniz türde fotoğraf gönderebilirsiniz.
  4. - Fotoğraf dışında simge, şekil, söz v.s. baskısı da yapılabilmekte ve karışık hazırlanabilmektedir.
  5. - Yazılmasını istediğiniz isim, kelime v.b. gibi eklemeleri sipariş ekranında "sipariş notu" kısmına yazabilirsiniz.
  6. - Fotoğraflarınız arşivlenmemektedir, baskı aşamasından hemen sonra silinmektedir.


 

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.

Benzer Ürünler