Logolu Kurumsal Çikolata
Logolu Kurumsal Çikolata
Logolu Kurumsal Çikolata
Logolu Kurumsal Çikolata
Logolu Kurumsal Çikolata
Logolu Kurumsal Çikolata

Logolu Kurumsal Çikolata

Fiyat : ₺58,32(KDV Dahil)

Firma, kurum, kuruluş ve markalara özel, logo veya özel çalışma içeren baskılar ile hazırlanmış sarımlı çikolatalar. Logo veya benzer kurumsal öğe yüklemek için, aşağıda bulunan "dosya yükle" adımından fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Dosya Yükle

İster logonuzu, ister armanızı, isterseniz bir ürün veya hizmete ilişkin temayı üzerine baskı olarak yaptırabileceğiniz madlen çikolatalar. Logolu çikolata olarak tanımlanan bu ürün, firmanız, markanız veya hizmetiniz ile ilgili çok amaçlı bir tanıtım materyali olarak kullanılabilir.

Dilerseniz uzman grafik tasarım ekibimizden kurumsal çalışma desteği de alabilirsiniz.

Daha yüksek miktarda çikolata veya kurumunuza özel kutu talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz: 0264 592 0405 ([email protected])

Yukarıda bulunan, "dosya yükle" bölümünden logo veya benzer kurumsal öğe yükleyebilirsiniz. Yüksek adetli siparişlerinizde logo v.s. gibi materyallerin vektörel olması gerekmektedir. Bu noktada gerekli materyalleri ve malzemeleri [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Kurumsal siparişleriniz öncesinde iletişim kurmanız, sizi ve ihtiyacınızı anlamamız açısından çok daha yararlı olacaktır.

ÖNEMLİ:

- Gönderdiğiniz malzemenin veya logonun renk, doku v.s. noktasındaki netlik ve görsel kalitesi, baskı kalitesini de etkileyecektir. 
- Gerekli görüldüğü taktirde bozuk materyallere müdahale edilerek düzeltme yapılabilir.
- Renkli veya siyah beyaz, dilediğiniz türde obje gönderebilirsiniz.
- Yazılmasını istediğiniz isim, kelime v.b. gibi eklemeleri sipariş ekranında "sipariş notu" kısmına yazabilirsiniz.
- Kurumsal siparişlerde adınıza yapılan tüm çalışmalar, daha sonraki siparişleriniz için arşivlenmektedir.
Siparişleriniz (250 adete kadar - 8 kutu) aynı gün basılıp, hazırlanıp kargoya verilmektedir. Daha yüksek adetlerde kargoya verilme tarihi, sipariş miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. Bu konuda tarafınıza bilgi verilecektir. Konu ile ilgili 0264 592 0405 nolu telefonu arayabilir, veya mail ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.