Karmena Mini
Karmena Mini
Karmena Mini
Karmena Mini
Karmena Mini
Karmena Mini

Karmena Mini

Fiyat : ₺54,42(KDV Dahil)

Callebaut Belçika çikolatası ile, çocukluğunuzun tat hafızasında yer etmiş o enfes karamel lezzetinin buluşması... Akışkan karamelin tadı, "daha önce böylesini yememiştim" denli iddialı bir çikolata ortaya çıkarıyor.

Orijinal Callebaut Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanmış, el yapımı katkısız, içleri organik dolgulu lezzetler. Kaliteli damaklara özel, tadına bağımlı olacağınız çikolatalarımız sürekli taze üretilmekte ve siparişiniz üzere paketlenmektedir. Ürün dolguları, el yapımı olup, en kaliteli içerikler kullanılarak, tatlandırıcı ve esans kullanılmadan hazırlanmaktadır. Ortaya çıkan ürünlerin muadil çikolatalardan en büyük farkı, damağınızda gerçek tatları hissettirecek olmasıdır.

 

 

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.