Horde Bohem
Horde Bohem
Horde Bohem
Horde Bohem
Horde Bohem
Horde Bohem

Horde Bohem

Fiyat : ₺61,56(KDV Dahil)

Çikolatanın en doğal haline, Bühler dokunuşu ile yepyeni bir tarz kattık. En doğal içerikler; fındık, antep fıstığı, özel yetiştirilen antik acı biber ve kuru meyvelerden oluşan, birbirinden lezzetli çeşitlerden oluşan bir karışım. Şaşırtacak ve hayran bırakacak kadar iddialı.

Belçika Callabaut çikolatası ve Türkiye'nin çeşitli yörelerinden derlenmiş, çikolataya en yakışan içerikler ile hazırlanmaktadır. Ürünler taze olarak üretilmekte, stoktan gönderilmemektedir. Fındık, antep fıstığı, özel yetiştirilen antik acı biber ve kuru meyvelerden oluşan, birbirinden lezzetli çeşitlerin yanında, çikolata kaplı portakal kabuğu, çifte kavrulmuş antep fıstıklı lokum ve güneşte kurutulmuş kayısı ile sunum.

Net (Kutu hariç): 380~410gr.

 

 

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.