Çikolata aşıklarıyız...

Çikolatanın tek başına bir tutku, bir aşk olduğunu fark ederek başladık. Sektörde ürün geliştirme, müşteri beklenti ve memnuniyetleri, ürünlerin sunum şekli gibi konularda var olan deneyim ve birikimlerimizi yanımıza alarak, daha kaliteli, daha doğal ve daha lezzetli çikolatalar yapabilmek üzere yola çıktık.
Zamanla dostluklar kurduğumuz müşterilerimiz ile tadımlar yaparak ve öneriler dinleyerek birlikte ürünler geliştirdik. Tatlandırıcı ve esans kullanmadan, kendimizin yaptığı gerçek içerik ve dolgular kullanarak daha doğal ürünler oluşturduk; daha gerçek ve vazgeçilmez tatlara imza attık. "Düşük maliyet, yüksek kâr" ticari kuralını rafa kaldırdık, benzersiz tat ve kaliteye ulaşmak için maliyet kuralına takılmadan yol almayı amaçladık. 
Dünyanın önde gelen hammadde üreticilerinden Belçika Callebaut ile çalışıyoruz. Standart ve endüstriyel ürünlerden farklı olarak birlikte daha özel formül, daha düşük şeker oranı ve tatlar oluşturuyoruz. Böylece damakta daha baskın çikolata tadı bırakan ürünler ortaya çıkarıyoruz.
Sözün özü;
"Gülümseten ve mutlu eden ürünler" amaçlayarak çıktığımız bu yolda önceliğimiz, "katkısız, kaliteli ve gerçek lezzetleri sizlerle buluşturabilmek" . Sakarya Sapanca'da bulunan merkezimizde hem üretim, hem de perakende satış mağazamızla çikolata tutkunu müşterilerimizle ürünlerimizi buluşturuyor, sarsana.com e-ticaret sitemiz aracılığı ile de lezzetlerimizi Türkiye'nin her yanına ulaştırıyoruz.
Yolunuz Sapanca civarından geçerse, Sapanca TEM çıkışından sola dönerek 300 metre mesafedeki mağazamıza uğrayıp taze üretilmiş çikolatalarımızı yerinde tadabilir, alışveriş yapabilirsiniz.
7 yaşında sevdiğimiz çikolatayı, 70 yaşında da aynı haz ile seviyor isek, bu başka bir üründe bulunamayan bir zenginlik ve değerdir. Size bu değere layık ürünler sunarak, sürekli en doğal, en kaliteli ve en taze çikolataları size ulaştırmanın devamlılığı konusunda da söz vermiş bulunuyoruz.
Sadece gülümseyin :)
“Biz her zaman sizden yana çalışacak, gülümsetmek ve mutlu etmek için çabalayacağız.”
Bühler Chocolate