Fotoğraflı Çikolata
Fotoğraflı Çikolata
Fotoğraflı Çikolata
Fotoğraflı Çikolata
Fotoğraflı Çikolata
Fotoğraflı Çikolata

Fotoğraflı Çikolata

Fiyat : ₺58,32(KDV Dahil)

O'nu çikolatalara sar, çikolata kadar tatlı kıl. Dilediğiniz her türlü fotoğrafı uygulatabileceğiniz fotoğraf baskılı çikolatalar. Değerli anların, güzel anıların canlanabileceği, anlamlı, şaşırtan ve gülümsetme garantili lezzetler...

Dosya Yükle

Yukarıda fiyat etiketinin altında bulunan, "dosya yüke" butonuna basarak fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Yükleme sırasında açılan pencerede seçim yaparken Ctrl tuşuna basılı tutarak 5 adet fotoğraf seçebilirsiniz. 5 adet, sipariş başına maksimum sayıdır. Fazla gönderilmesi halinde en iyi görsel kalite ve kontrasta sahip olanlar arasından seçim yapılacaktır. Fotoğraf yükleme adımı ile ilgili problem yaşamanız durumunda, ilgili fotoğrafları [email protected] adresine, sipariş numaranızı da ekleyerek gönderebilirsiniz. 5 adet fotoğraf yükleme zorunluluğunuz yoktur. Daha az sayıda, veya sadece 1 adet de yükleyebilirsiniz. Bu durumda sadece yükleme yaptığınız fotoğraf veya şekiller baskıya alınır.
 

ÖNEMLİ:

  1. - Fotoğrafların netliği, baskı kalitesini etkileyecektir. 
  2. - Göndermiş olduğunuz fotoğraflarda baskıya uygun kontrast ve ışık düzenlemeleri yapılmaktadır.
  3. - Renkli veya siyah beyaz, dilediğiniz türde fotoğraf gönderebilirsiniz.
  4. - Fotoğraf dışında simge, şekil, söz v.s. baskısı da yapılabilmekte ve karışık hazırlanabilmektedir.
  5. - Yazılmasını istediğiniz isim, kelime v.b. gibi eklemeleri sipariş ekranında "sipariş notu" kısmına yazabilirsiniz.
  6. - Fotoğraflarınız arşivlenmemektedir, baskı aşamasından hemen sonra silinmektedir.

Siparişleriniz (250 adete kadar) aynı gün basılıp, hazırlanıp kargoya verilmektedir. Daha yüksek adetlerde kargoya verilme tarihi 1 gün sonrasına sarkabilmektedir. Konu ile ilgili 0264 592 0405 nolu telefonu arayabilir, veya [email protected] adresinden bize yazabilirsiniz.
 

NOT: Kutu malzemesi bristol kartondur.


 

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.

Benzer Ürünler