Hakkımızda

Çikolata aşıklarıyız...

Çikolatanın tek başına bir tutku, bir aşk olduğunu farkettiğimizde, zaten her yanımız çikolata olmuştu. 2010 Yılından beri sektörde oluşumuz; ürün geliştirme, müşteri beklenti ve memnuniyetleri, ürünlerin sunum şekli gibi konularda bir çok done biriktirmemizi sağladı. En kaliteli çikolatanın bile aslında piyasada rastlanılan denli pahalı olamayabileceğini gözlemledik.

En kaliteli çikolataları aldık, tattık, tattırdık ve inceledik. Çikolataların bir çoğunun içeriğinde aslında bahsedilenin sadece tat ve tatlandırıcı esans olarak yer aldığını gördük. Üreticilerin ve satıcıların en büyük önceliklerinin, en düşük maliyet ile üretilen üründen en yüksek kazancı elde etmek olduğuna şahit olduk. Farklı da yapılabilir dedik, kolları sıvadık. Çikolata hamurundan, içerik malzemesine kadar en kalitelisi, tazesi ve orijinali olsun dedik. Buna rağmen fiyatlar da uygun olmalı düşüncesi ile işe başladık. 

Sözün özü;

Her yanımız çikolata olsun, eğlenelim ve gülümsetelim diyerek çıktığımız bu yolda böylece; en önemli önceliğimiz "katkısız, kaliteli ve gerçek lezzetleri en uygun fiyatlara sizlere ulaştırabilmek" oldu. Perakende olarak Sapanca Sakarya da başladığımız yola, e-ticaret olarak da devam etmek istedik ve lezzetlerimizi Türkiye'nin her yanına ulaştıralım heyecanına kapıldık. Yolunuz Sapanca civarından geçerse, Sapanca TEM çıkışına 100 metre mesafedeki mağazamıza uğrayıp çikolatalarımızı yerinde tadabilir ve bir fincan kahvemizi içebilirsiniz.

7 yaşında sevdiğimiz çikolatayı, 70 yaşında da aynı haz ile seviyor isek, bu başka bir üründe bulunamayan bir zenginlik ve değerdir. Size bu değere layık ürünler sunarak, en doğal, en kaliteli çikolataları, en uygun fiyatlar ile size ulaştırmanın devamlılığı konusunda da söz vermiş bulunuyoruz. Güveniniz bize güç verecektir.

Gülümseyin :)

Biz her zaman sizden yana çalışacak, sizi gülümsetmek ve mutlu etmek için çabalayacağız.

Sarsana Chocolate House