Ödeme & Geri Ödeme

sarsana.com olarak; yaptığınız ödemenin kolay ve güvenli olmasının yanında, herhangi olumsuz bir durumda geri ödemenizin de aynı şekilde sorunsuz olması için çalışıyoruz...

Ödeme

Sitemizden yaptığınız alışverişlerin ödemesini aşağıdaki şekillerde yapabilirsiniz.

  • Kredi kartı ile
  • Havale/EFT yaparak

Siparişinizin bir an önce işleme alınması ve tarafınıza gönderilmesi için siparişinizin kredi kartı seçeneği ile ödenmiş olması önemlidir. Havale /EFT yöntemiyle yapmış olduğunuz sipariş, EFT geçiş süresinden veya banka hesaplarının kontrol süresinden dolayı gecikebilmektedir.


Havale veya EFT ile sipariş verebileceğiniz bankalar ve IBAN numaraları;

BANKAIBAN NUMARASIHESAP ADI
Garanti BankasıTR07 0006 2001 4610 0006 2987 75Bühler ÇikolataGeri Ödeme

Ödemesi havale veya EFT ile yapılan siparişlerin, olası iptal ve iade işlemlerinde tarafınıza geri ödeme yapabilmemiz için hesap adınızı ve IBAN numaranızı eksiksiz olarak bize göndermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler tarafımıza gönderilmeden, gönderen hesaba geri ödeme yapılamamaktadır. Aşağıdaki yer alan formatta hesap bilgilerinizi bilgi@sarsana.com adresine gönderebilirsiniz;

  • Hesap Sahibi
  • Banka adı - Şube 
  • IBAN numarası

Kredi kartı ile yapılan siparişlerin geri ödemesi kredi kartınıza 1-3 iş günü içinde yapılabilmektedir. Bu iadenin kartınıza yansıması ise bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3-10 gün sürebilmektedir. Bu süreçte sarsana.com'un herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızın müşteri hizmetleri servisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Önemli Not: İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan bedeli iade edilememektedir.