Cayenne Acı Biberli
Cayenne Acı Biberli
Cayenne Acı Biberli
Cayenne Acı Biberli

Cayenne Acı Biberli

Fiyat : ₺44,06(KDV Dahil)

Organik acı kırmızı biber ile Belçika Çikolatasının eşsiz ve doyumsuz lezzet birlikteliği. Katkısız, makine değmemiş, elde üretim. Acılı çikolatanın vatanı Belçika da tattıklarınızdan çok daha enfes ve benzersiz bir lezzeti garanti ediyoruz.

Tamamen organik şartlarda, bahçede yetiştirilmiş ve ahşap havanda dövülerek ufalanmış, 150 yıldır kendi tohumlarından üretilen, türü gizli, acı mı acı bir biber ile çikolatanın aşk, acı ve haz dolu birlikteliği dillere destan. Acılı çikolatanın vatanı Belçika da tattıklarınızdan çok daha enfes ve benzersiz bir lezzeti garanti ediyoruz. Çikolatanın acıyı bastıran tadı, acının çikolataya başkaldırışı ve o çekişmeden size kalan zevk ve haz. Mutlaka denemeniz gereken tatlardan...

250g lık, kraft kartondan, sandık görünümlü, mühürlü kutularda sunum.


 

 

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.