Baskılı Bebek Çikolatası
Baskılı Bebek Çikolatası
Baskılı Bebek Çikolatası
Baskılı Bebek Çikolatası
Baskılı Bebek Çikolatası
Baskılı Bebek Çikolatası
Baskılı Bebek Çikolatası
Baskılı Bebek Çikolatası

Baskılı Bebek Çikolatası

Fiyat : ₺58,32(KDV Dahil)

Bebek çikolatası. Hayatlarımıza katılan güzel varlıkların o anlarını unutulmaz kılacak bir ürün. Konuklarınıza ikram edebileceğiniz, heyecanınızı ve sevincinizi onlarla en lezzetli biçimde paylaşabileceğiniz şık ikramlık çikolatalar. 

Fotoğraf yüklemek için lütfen "ürün özellikleri" bölümünü okuyunuz.

Dosya Yükle

Yukarıda fiyat etiketinin altında bulunan, "dosya yüke" butonuna basarak fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Yükleme sırasında açılan pencerede seçim yaparken Ctrl tuşuna basılı tutarak 5 adet fotoğraf seçebilirsiniz. 5 adet, sipariş başına maksimum sayıdır. Fazla gönderilmesi halinde en iyi görsel kalite ve kontrasta sahip olanlar arasından seçim yapılacaktır. Fotoğraf yükleme adımı ile ilgili problem yaşamanız durumunda, ilgili fotoğrafları [email protected] adresine, sipariş numaranızı da ekleyerek gönderebilirsiniz. 5 adet fotoğraf yükleme zorunluluğunuz yoktur. Daha az sayıda, veya sadece 1 adet de yükleyebilirsiniz. Bu durumda sadece yükleme yaptığınız fotoğraf veya şekiller baskıya alınır. 

Hiç fotoğraf yüklemediğiniz durumlarda sadece erkek bebek için mavi zeminli standart düzenleme, kız bebek için ise pembe zeminli düzenleme baz alınır, üzerine isim ve tarih yazılır. İsim ve tarih bilgisini ödeme ekranında açılacak "sipariş notu" kısmına yazabilirsiniz.

ÖNEMLİ:

- Fotoğrafın netliği, baskı kalitesini etkileyecektir. 

- Göndermiş olduğunuz fotoğrafta, gerekirse baskıya uygun kontrast ve ışık düzenlemeleri yapılabilir.

- Renkli veya siyah beyaz, dilediğiniz türde fotoğraf gönderebilirsiniz.

- Fotoğraf dışında simge, şekil, söz v.s. baskısı da yapılabilmekte, dilerseniz kendi çalışmanızı da gönderebilirsiniz.

- Fotoğraflarınız arşivlenmemektedir, baskı aşamasından hemen sonra silinmektedir.

Siparişleriniz (250 adete kadar) aynı gün basılıp, hazırlanıp kargoya verilmektedir. Daha yüksek adetlerde kargoya verilme tarihi 1 gün sonrasına sarkabilmektedir. Konu ile ilgili 0264 592 0405 nolu telefonu arayabilir, veya iletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

Çikolatalar sütlü ve bitter karışık hazırlanmaktadır.

 

Cocoa Horizons Foundation

Bugün, Finest Belgian Chocolate için en iyi kakao çekirdekleri gerekiyor. Bunun yarınlarda da olabilmesi için, satın aldığınız her Finest Belgian Chocolate paketinin bir bölümüyle, Cocoa Horizons Foundation aracılığıyla sürdürülebilir kakao yetiştiriciliğine, Callebaut tarafından yeniden yatırım yapılır.

Benzer Ürünler